Mycie ciśnieniowe

Mycie ciśnieniowe jest niezwykłe atrakcyjne, ponieważ jest w stanie usunąć różne uporczywe zabrudzenia. Wraz z chemią profesjonalną, wykorzystywaną przez firmę Hand Held, jest w stanie zdziałać cuda – również w budynkach przemysłowych, gdzie nie brakuje wyzwań.
Za pomocą myjek ciśnieniowych jesteśmy w stanie umyć wszelkie instalacje przemysłowe bez względu na ich budowę, stopień skomplikowania czy rodzaj zanieczyszczeń. Woda pod wysokim ciśnieniem jest w stanie oderwać nawet silnie przylegający brud, nie uszkadzając czyszczonej powierzchni. Wszelkie prace przebiegają dzięki temu szybko i bezproblemowo.
Nasza firma podejmuje się m.in. czyszczenia wysokociśnieniowego rurociągów i instalacji przemysłowych o dowolnych kształtach i wymiarach, wymienników ciepła, kotłów przemysłowych oraz konstrukcji stalowych. Zajmujemy się także czyszczeniem elewacji, kostki brukowej oraz innych tego typu elementów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem oraz szczegółowym opisem oferowanych przez nas usług, a w przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu