Mycie parowe

Coraz więcej osób korzysta z usług firm oraz urządzeń oferujących czyszczenie parowe. Takie sprzątanie ma wiele zalet: jest znacznie bardziej higieniczne i nie wymaga środków chemicznych, które często powodują zapalenia skóry oraz inne nieprzyjemności. Firma Hand Held posiada w swoim wyposażeniu m.in. atrakcyjne mopy parowe, które skutecznie radzą sobie z każdym brudem.

Mycie parowe podłóg gwarantuje całkowicie odkażenie powierzchni oraz usunięcie przykrych zapachów. Pozwala także usunąć uporczywe zabrudzenia, m.in. kamień, a przy tym nie szkodzi zdrowiu mieszkańców. To rozwiązanie idealne dla alergików oraz kobiet w ciąży, bowiem takie sprzątanie jest całkowicie bezpieczne. Jest również bardzo proste, bo – poza odpowiednim sprzętem – wymaga jedynie wody i chwili cierpliwości.

Czyszczenie za pomocą pary można zastosować nie tylko do podłóg. Doskonale sprawdza się do prania tapicerki samochodowej oraz innych meblu, a także wykładzin i dywanów. Para jest w stanie dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc i rozpuścić każdy brud. Ponadto, wyczyszczony w ten sposób materiał nie tylko prezentuje się nienagannie, ale zostaje także zdezynfekowany oraz odzyskuje dawną świeżość.

Firma Hand Held oferuje czyszczenie gorącą parą zarówno dla gospodarstw domowych, jak i w przemyśle. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług oraz skontaktowania się z nami!

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu