Szorowarki

Szorowarki są jednym z podstawowych urządzeń w firmach zajmujących się utrzymywaniem czystości. Przeznaczone są one do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg, m.in. posadzek betonowych, wykładzin PCV, a nawet tekstylnych. To właśnie z ich pomocą Hand Held świadczy usługi maszynowego doczyszczenia, konserwacji i zabezpieczenia dużych powierzchni.

Nasza firma, poza standardowym sprzątaniem hal produkcyjnych, magazynów, obiektów użyteczności publicznej oraz innych miejsc, świadczy wiele usług. Między innymi doczyszczamy także powierzchnie po budowie i remoncie. Do tego celu korzystam z nowoczesnych myjek samojezdnych, technologii oraz skutecznych (i sprawdzonych) środków czyszczących. Nasi pracownicy regularnie uzupełniają swoją wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z łatwością potrafimy dobrać właściwy model szorowarki do wielkości i rodzaju czyszczonej powierzchni, a także jej wyposażenia – szczotek lub padów różnego rodzaju.

Zajmujemy się także profesjonalną konserwacją i zabezpieczeniem powierzchni płaskich (impregnacją posadzek, szlifowaniem, polerowaniem) oraz regeneracją podłóż betonowych. Stosowana przez nas technologia oraz wysokowydajne urządzenia pozwalają na skuteczne usuwanie trudnych zabrudzeń (np. smarów, tłuszczy, śladów opon) oraz zwiększyć żywotność posadzek i wykładzin. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu