Transport sprzętu wielkogabarytowego

Transport wielkogabarytowego sprzętu zdaje się być problematycznym rozwiązaniem, jednakże dla sprawdzonej firmy sprzątającej to żaden problem. Hand Held doskonale radzi sobie z przewożeniem maszyn o dużych rozmiarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, a także dostarczyć niezbędne urządzenia do klienta.

Dysponujemy szerokim asortymentem sprzętu do sprzątania. Szorowarki, myjki ciśnieniowe, zamiatarki – to jedynie część wyposażenia na na naszym staniem. Posiadamy bogate zaplecze pojazdów transportowych i dostawczych z przyczepami oraz naczepami niskopodwoziowymi – przewiezienie nawet największej maszyny nie jest dla nas wyzwaniem!

Dbamy o to, aby każde urządzenie, niezależnie od gabarytu, dotarło bezpiecznie na miejsce. W ramach tego typu usług oferujemy transport dużego sprzętu do sprzątania (również dużej ilości) oraz profesjonalne zabezpieczenie ładunku. Wśród naszych pracowników posiadamy osoby znające się na logistyce tego typu przewozu oraz doświadczonych kierowców. Zajmujemy się również załadunkiem oraz rozładunkiem przewożonych maszyn.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez Hand Held usług. Gwarantuje sprawne i fachowe wykonanie każdego powierzonego nam zadania.

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu