Metoda pracy

Firma Hand Held zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem budynków przemysłowych i nie tylko. Niezależnie od zakresu świadczonych usług, przed przyjęciem zlecenia pojawiamy się na miejscu i dokonujemy wstępnej wyceny. Staramy się, aby początkowa kwota była jak najbardziej zbliżona do końcowego kosztorysu. Cena naszych usług zależy przede wszystkim od ilości pracy oraz środków niezbędnych do jej wykonania.

Kolejnym etapem naszych prac jest spotkanie z klientem, na którym szczegółowo omawiamy jego potrzeby i oczekiwania. Ustalamy również zakres prac, zapoznając stronę z najkorzystniejszymi i najlepszymi rozwiązaniami, dbając o interesy zleceniodawcy. Przy rozmowie analizujemy również szczegółowo wstępną wycenę i zapoznajemy klienta z regulaminem naszych usług.

Po skonsultowaniu wszystkich niezbędnych elementów zlecenia, zabieramy się do pracy. Do należytego wykonania usług korzystamy z profesjonalnych maszyn, do których należą m.in. odkurzacze przemysłowe o dużej sile, urządzenia czyszczące parą, myjki ciśnieniowe i szorowarki. Dzięki nim jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Wykorzystujemy również profesjonalną chemię o dużej sile działania, a jednocześnie chroniących czyszczone powierzchnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz – w przypadku wątpliwości – skontaktowania się z nami. Z przyjemnością opowiemy więcej o metodach pracy firmy Hand Held.

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu