O Nas

article

Firma Hand Held zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem w budynkach przemysłowych różnych typów. Dbamy o czystość w fabrykach, magazynach oraz rozmaitych pomieszczeniach produkcyjnych. Do sprzątania przemysłowego wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz sprawdzone środki chemiczne. Jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, jak smoła czy żywica.

Nasza praca obejmuje między innymi zmywanie posadzek za pomocą szorowarek i myjek ciśnieniowych, mycie okien wodą demineralizowaną, odkurzanie całości urządzeniami o dużej mocy ssącej oraz znacznie więcej. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde trudno dostępne miejsce, zakamarek, sprzątamy dokładnie. Dzięki naszej firmie wnętrza hal i fabryk mają szansę odzyskać dawną świeżość.

Usługi Hand Held skupiają się nie tylko na czyszczeniu i doczyszczaniu, ale także na impregnacji posadzek kamiennych, z płytek, betonowych lub PCV. Sprzątaniem zajmują się osoby doświadczone, które potrafią obsługiwać nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, z której dowiedzą się Państwo więcej o naszych metodach sprzątania oraz konkretnych czynnościach, jakie realizujemy.

Prowadzisz firmę, JDG - księgowa z Olsztyna może Ci w tym pomóc.

Kontakt

Wiadomość została wysłana
Problem z serwerem
marker
Jesteśmy tu